Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Relax na max s.r.o.
info@relaxnamax.cz
PRODEJ A MARKETING Tel.+420 702 888 100
SERVIS, INSTALACE, DOPRAVA Tel.+420 608 418 688

ZBOŽÍ V AKCI

cena 129 900 Kč (5 196 EUR)
cena 199 900 Kč (7 996 EUR)
cena 11 900 Kč (476 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena 989 Kč (40 EUR)
cena 199 900 Kč (7 996 EUR)

09. 10. 2019

Zazimování vířivky? Není potřeba

Zazimování je odstavení vířivé vany z provozu v zimním období. Obsahuje 2 důležité kroky:

  1. odstavení od elektrického proudu
  2. vypuštění veškeré vody ve vířivce

Důvody mohou být různé, od šetření spotřeby elektrické energie, odjetí na delší dobu do zahraničí, až po myšlenku, že se vířivka v zimě nepoužívá.

 

Vířivka je v zimě ideální

Mnoho lidí si mylně myslí, že mohou vířivku využívat pouze od jara do podzimu. To však není pravda.

Kvalitní vířivé vany mají dostatečnou izolaci pro udržení tepla i v zimních měsících. Vyhřívání na požadovanou teplotu již není tak cenově nákladné. Můžete si tedy pohodu relaxace vířivé vany užívat i v zimě. Není nic lepšího, než se celí promrzlí naložit do horké lázně a nechat své tělo promasírovat do posledního svalu.

Není proto náhoda, že čím dál více wellness hotelů, především na horách, nabízí využití vířivek pro unavené lyžaře a jiné sportovce.

Vířivka v zimě

 

Vodu určitě nevypouštět

Vířivku se doporučuje v zimním období nevypouštět. Stačí v ní upravit chemickou rovnováhu vody a vyčistit její filtr. Poté vířivku přepnout do režimu SLEEP, kdy si vířivka sama udržuje svoji teplotu na protimrazovou úroveň a sníží filtrační cyklus.

Toto je nejefektivnější a nejšetrnější postup, který neohrožuje dlouhou životnost vašeho wellness. A také máte možnost vířivku kdykoliv přepnout do režimu STANDART a plně využívat.

 

Raději se svěřte odborníkům

Pokud se přeci jen rozhodnete vířivku na zimu vypustit a odstavit, přenechte toto zazimování odborníkům, jelikož pouhé vypuštění vody nestačí. 

Je nutné vyčerpat vodu z čerpadel a veškerého vedení včetně rozbočujících ventilů. Některá vedení a komponenty mohou být z konstrukčních důvodů umístěné níže, než je vypouštěcí ventil, čili v nich může zůstat voda, která při zamrznutí díly poškodí. Jedná se o poměrně složitý úkon, proto by jej laici neměli dělat.

 

Tuto službu si můžete u naší společnosti Relax na MAX s.r.o. objednat. Stačí nás kontaktovat a domluvit se.