Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Sauny
  3. Infrasauny

Infrasauny

 

Infrasauny prohřívají tělo a prokrvují celý organismus pomocí vyzařování infračervených paprsků. Díky tomu se svaly uvolňují a sklidňují. Také posilují imunitní systém, přispívají ke zlepšování nespavosti, akné, ekzému, bolesti v krku a onemocnění uší. Podporují elasticitu kůže a odstraňují odumřelé buňky a nečistoty z kůže.

 

Rozlišujeme několik typů topidel - keramická nebo karbonová topidla.

 

Keramická topidla – zajišťují nejrychlejší ohřev a nepotřebují k tomu velké množství topidel. Využívají vysokou povrchovou teplotu 250 – 300 °C, proto je potřeba zářiče chránit ochrannou mřížkou. Životnost se udává cca 8 000 provozních hodin, což je přibližně 60 let při běžném provozu. Náklady na pořízení z pravidla bývají nejnižší, nevýhodou je o trochu vyšší spotřeba elektriky.

 

Karbonová topidla – jsou tvořena tenkými karbonovými pásy. Využívají nižší teploty 70 – 170 °C. Zahřívají se pomaleji a rovnoměrněji, což vede k efektivnějšímu rozložení infračervených paprsků. Životnost se udává cca 12 000 provozních hodin, což je přibližně 90 let při běžném provozu. Náklady na pořízení jsou z pravidla o trochu vyšší, výhodou je však nižší spotřeba elektriky.

Omlouváme se, momentálně jsou všechny infrasauny vyprodány!

                          Podporujeme:    

Kde nás najdete?

Voštice 663

566 01 Vysoké Mýto

Kontakty
Logo
Relax na max s.r.o.
Po: 8:30-17:00, Út-Čt: 8:30-16:00, Pá: 8:30-15:00
Relax na max s.r.o., Tržek 70, 570 01 Litomyšl
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz