O nás

Naše firma Relax na max s.r.o. Vám již mnoho let nabízí kvalitní vířivky a sauny různých druhů a libovolných specifikací. Specializujeme se především na prodej, poradenství, dopravu, instalaci a servis vířivých van české i zahraniční výroby a saun české výroby.

Naším cílem je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka a vysoké kvality produktů za rozumnou cenu. Spolupracujeme s prověřenými českými a zahraničními výrobci, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výrobou vířivých van i saun.

Vsázíme na osobní přístup, přijďte se podívat do našeho showroomu, kde Vám rádi vše předvedeme a vysvětlíme. Máme více jak 500 vířivek skladem ihned k dodání. U nás si vybere každý. Na vířivky jsme specialisté!

 Proč si vybrat vířivku právě od nás, naleznete ZDE.

Luxusní akrylátové vířivky za nejlepší ceny

Nabízíme Vám luxusní a kvalitní akrylátové vířivky s jedinečným designem, které Vám umožní dosáhnout maximální relaxaceuvolnění a celkové pohody.

Naše venkovní vířivky a vnitřní vířivky jsou vhodné pro celoroční užívání v interiéru i exteriéru. Můžete si vířivku umístit například na terasu.

Svůj domácí Wellness & SPA si tak užijete v jakémkoliv ročním období. Horká lázeň v zasněžené krajině je nezapomenutelným zážitkem a rovněž nahradí i saunu. Naše vířivky napomáhají odbourávat stres a uvolňovat celé tělo po sportovně a fyzicky náročných aktivitách. Užijte si své wellness doma a nenechte se ničím omezovat.

Spolehlivý řídící systém Balboa BWG®

Předností našich vířivek je vysoce kvalitní americký systém Balboa, USA, který nabízíme v základním provedení bez jakýchkoliv dalších příplatků a v těch nejvyšších řadách. Balboa patří mezi špičkové výrobce ovládacích jednotek již mnoho let díky svému vývoji, výzkumu, uplatněným patentům a dlouhé historii.

ARCTIC izolace = Save Energy system

Chtějte dokonalou izolaci. Nadstandartní Arctic izolace neboli unikátní Save Energy system (Tripple isolation) se postará o maximální úsporu el.energie. Plné plastové odizolované dno s dodatečnou izolací, nástřik na vaně PUR pěnou a dodatečně zateplené, odizolované a odhlučněné bočnice. Nebojte se využívat vířivku celoročně, u nás to jde!

Americký Aristech Acrylics® 

Používáme špičkový materiál, který byl vyroben v USA - Americký Aristech Acrylics® s antibakteriální úpravou Microban. 

Možnost technologie MICROSILK® Balboa

Terapie MicroSilk je nejmodernější systém přírodní léčivé a čistící terapie. Pracuje na principu vytváření miniaturních bublinek menších než 50 mikronů, které mají přirozenou schopnost prostupovat do pórů pokožky a celou pokožku tak okysličují a hydratují. Více naleznete ZDE.

Propojení s fotovoltaikou

Možnost přímého propojení fotovoltaické elektrárny a vířivky pro zvýšení efektivity vytápění v závislosti na aktuálních přebytcích (* pokud to umožňuje FVE). Pro více informací volejte +420 702 888 101.

Ergonomicky tvarovaná sedátka i lehátka, použití jen těch nejkvalitnějších materiálů světoznámých výrobců a výkonná čerpadla zaručují dosažení maximální relaxace, masáže i uvolnění.

Rádi Vám všechny vířivky představíme a nabídneme jejich vyzkoušení, které Vás jistě přesvědčí o kvalitě a komfortu. Naší odměnou je Vaše spokojenost a pozitivní reference.

Nezapomeňte navštívit YouTube kanál RelaxNaMAX, kde můžete shlédnout naše vířivky v akci nebo také naše Facebook stránky https://www.facebook.com/RelaxNaMaxCZ

 

Showroom Relax na MAX ve Vošticích u Vysokého Mýta

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis po celé ČR a SR.

V případě jakýchkoliv přání a dotazů nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky. Jsme Vám k dispozici 365 dní v roce. Rádi Vám vířivky představíme a poradíme s výběrem. V případě zájmu Vám s radostí zajistíme dopravu, instalaci a spuštění vířivky pro Vaší maximální spokojenost.

Děkujeme za návštěvu našeho e-shopu a těšíme se na Váš případný zájem.

S přáním hezkého dne Relax na max s.r.o.

×

Splátková kalkulačka ESSOX