Masážní křeslo Relax K004

Novinka
69 900 Kč 57 769 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní křeslo Relax K004 s funkcí ZERO GRAVITY a SL Track trajektorií masáže nabízí díky své vybavenosti vyšší komfort masáže v pohodlí Vašeho domova.

O Vaše tělo se postará 9 přednastavených masážních programů s možností úpravy dle vlastních požadavků. Samozřejmostí je přizpůsobení intenzity, rychlosti a síly masáže. O důkladnou masáž se mimo masážního robota postarají také masážní polštáře v oblasti nohou, zad, paží a ramen.

Pro větší intenzitu Vašeho zážitku je zde Bluetooth audio systém pro poslech meditační hudby během masáže.

 

Funkce:

ZERO GRAVITY
funkce ZERO GRAVITY pomáhá navodit pocit polohy "beztíže". Vaše nohy jsou umístěny do vyšší úrovně, než je srdce, což podporuje krevní oběh během masáže a snižuje riziko otoků. 

L trakt (SL track)
trajektorie ve tvaru L - hloubková 4D masáž celého těla 

Space saver 
Díky posuvné základně je křeslo nenáročné na prostor za opěradlem. Při náklonu dozadu základna pojíždí vpřed a není nutné s křeslem manipulovat pro úsporu prostoru. 

Vyhřívání 
Funkce výhřevu zvyšuje stupeň komfortu masáže. Prohřátí v oblasti zad a nohou zajistí dokonalé prokrvení těla a zvýší intenzitu masáže.  

Bluetooth audio
Křeslo disponuje zvukovým systémem pro propojení Vašeho mobilního telefonu s křeslem. Umístění audio systému eliminuje okolní zvuky a zvýší prožitek masáže s oblíbenou meditační hudbou. 

Full body scan
Skenováni těla pro detekci výšky ramen a zakřivení těla pro nastavení optimálního tlaku během masáže.

 

Druhy masáže:

SHIATSU 
Druh masáže původem z Japonska. Masáž je založena na vyvíjení tlaku na akupunkturní body. Jedná se o kombinaci měkkých rytmických stisků a rotací. Cílem této masáže je uvolnění organismu a odblokování energetických drah. 

KNEADING 
Simuluje hnětení svalů a kůže mezi palcem a prsty. Technika, která Vás zbaví bolesti svalů a zmírní svalové napětí. Přináší pocit uvolnění v celé ploše Vašich zad. Vlivem střídání tlaku masážních hlavic a válečků dochází ke stimulaci krevního oběhu.  

TAPPING 
Jemná poklepová masáž simulující poklep okrajem ruky, dlaní nebo pěstí. Masážní hlavice a válečky v krátkých rytmických intervalech tlačí na svaly a následně uvolňují zpět, čímž povzbuzují unavené svaly, podporují krevní oběh v kůži a měkkých tkáních. 

FLAPPING 
Metoda masírování jemnými krouživými pohyby simulující masáž roztaženými prsty 

KNOCKING 
Poklepová masáž v zádové oblasti k uvolnění svalů 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní křesla
Rozměr ve vzpřímené poloze: 150 x 78 x 116 cm
Rozměr vleže: 180 x 78 x 80 cm
Váha křesla: 93 kg
Maximální zatížení: 130 kg
Výškové rozmezí: 150 - 190 cm
Příkon: 180 W
×

Splátková kalkulačka ESSOX