Masážní křeslo Relax K001

Novinka Tip
89 900 Kč 74 298 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní křeslo Relax K001 je špičkový model křesla s funcní 4D masáže celého těla. Pro pohodlné ovládání křesla je k dispozici sedmipalcový dotykový displej s širokou možností nastavení masážních programů. SL trajektorie masáže a poloha ZERO GRAVITY přináší uvolnění na nejvyšší úrovni. 46 masážních polštářů v kombinaci s masážním robotem dělá z křesla K001 jedno z nejvýkonnějších křesel na trhu. Na výběr je zde více než 15 přednastavených automatických programů masáží s možností úpravy dle vlastních požadavků. Bluetooth audio systém ještě více umocní Váš prožitek z masáže. 

 

Funkce:

ZERO GRAVITY

funkce ZERO GRAVITY pomáhá navodit pocit polohy "beztíže". Vaše nohy jsou umístěny do vyšší úrovně, než je srdce, což podporuje krevní oběh během masáže a snižuje riziko otoků. 

L trakt (SL track)
trajektorie ve tvaru L - hloubková 4D masáž celého těla 

Vyhřívání 
Funkce výhřevu zvyšuje stupeň komfortu masáže. Prohřátí v oblasti zad a nohou zajistí dokonalé prokrvení těla a zvýší intentizu masáže.  

Space saver 
Díky posuvné základně je křeslo nanáročné na prostor za opěradlem. Při náklonu dozadu základna pojíždí vpřed a není nutné s křeslem manipulovat pro úsporu prostoru. 

Bluetooth audio
Křeslo disponuje zvukovým systémem pro propojení Vašeho mobilního telefonu s křeslem. Umístění audio systému eliminuje okolní zvuky a zvýší prožitek masáže s oblíbenou meditační hudbou. 

Full body scan
Skenováni těla pro detekci výšky ramen a zakřivení těla pro nastavení optimálního tlaku během masáže.

Druhy masáže:

SHIATSU 
Druh masáže původem z Japonska. Masáž je založena na vyvíjení tlaku na akupuknturní body. Jedná se o kombinaci měkkých rytmických stisků a rotací. Cílem této masáže je uvolnění organismu a odblokování energetických drah. 

KNEADING 
Simuluje hnětení svalů a kůže mezi palcem a prsty. Technika, která Vás zbaví bolesti svalů a zmírní svalové napětí. Přináší pocit uvolnění v celé ploše Vašich zad. Vlivem střídání tlaku masážních hlavic a válečků dochází ke stimulaci krevního oběhu.  

TAPPING 
Jemná poklepová masáž simulující poklep okrajem ruky, dlaní nebo pěstí. Masážní hlavice a válečky v krátkých rytmických intervalech tlačí na svaly a následně uvolňují zpět, čímž povzbuzují unavené svaly, podporují krevní oběh v kůži a měkkých tkáních. 

FLAPPING 
Metoda masírování jemnými krouživými pohyby simulující masáž roztaženými prsty 

KNOCKING 
Poklepová masáž v zádové oblasti k uvolnění svalů 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní křesla
Rozměr ve vzpřímené poloze: 150 x 78 x 116 cm
Rozměr vleže: 180 x 78 x 80 cm
Váha křesla: 125 kg
Maximální zatížení: 130 kg
Výškové rozmezí: 150 - 190 cm
Příkon: 180 W
×

Splátková kalkulačka ESSOX