Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Relax na max s.r.o.
info@relaxnamax.cz
PRODEJ A MARKETING Tel.+420 702 888 100
SERVIS, INSTALACE, DOPRAVA Tel.+420 702 888 101

ZBOŽÍ V AKCI

cena 99 900 Kč (3 846 EUR)
cena 149 900 Kč (5 771 EUR)
cena 8 800 Kč (339 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena 890 Kč (34 EUR)

23. 09. 2019

Termokryt je důležité příslušenství každé vířivky

Studená voda v bazénu, koupající se včela a odpad organického i neorganického původu. To asi všichni známe, ale u vířivek toto platit nemusí. Stačí koupit termokryt.

 

Co je termokryt a k čemu slouží?

Termokryt je víko vířivé vany, které brání především před unikáním tepla do okolního prostředí. Je důležitý jak pro venkovní, tak i pro vnitřní použití.

Venku, především v zimě, chrání vířivou vanu před chladem a ochlazováním ohřáté vody. Všichni si asi dokážeme představit, co by se stalo, kdyby byla vířivka ve sněhu a otevřená. Její automatika by bránila zamrznutí a třeba by udržovala vodu na požadované vysoké stupně Celsia, ale co náklady? Ty by byly šílené!

Při použití uvnitř brání unikání tepla a odpařování teplé vody (páry), což zamezuje nadměrné vlhkosti v místnosti. omezuje tak tvorbu plísní a šetří náklady na její vytápění.

Vířivka s termokrytem na boku

 

Poskytuje mechanickou ochranu

Další jeho vlastností je, že chrání vířivou vanu před vnikem nečistot ve venkovních prostorách, jako jsou různé mušky, listí či jehličí.

Celou vířivku uzavírá, takže chrání také před vnikem drobných zvířat, jako jsou kočky, kuny a podobně. Bohužel se i takové případy stávají, kdy prostě kočka svou neopatrností zašpiní a poškrábe akrylátový povrch vířivky.

 

Termokryt jako povinné příslušenství?

Určitě jsme ve výše uvedených odstavcích neshrnuli všechny výhody termokrytu. Každopádně je jasné, že mít termokryt se určitě vyplatí.

Ušetříte, vířivku ochráníte a ještě z toho budete mít dobrý pocit. Co víc si přát?