Vířivka Borneo, 220 x 220 x 95 cm

Akce Novinka Tip
209 900 Kč –19 %
Návrh bez názvu (12)
209 900 Kč –19 % 169 900 Kč 140 413 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Venkovní vířivka Borneo až pro 6 osob je pro náročné. Nabízí maximální technologickou výbavu zajišťující luxus a uvolnění. Efektivní a úsporný provoz zajišťuje inteligentní americký systém Balboa, USA. Vířivá vana je z akrylátu renomované americké značky Aristech Acrylic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K vidění na našem showroomu!

Krásná, moderní a plně vybavená vířivá vana Borneo přináší nejenom elegantní linii a krásný design, ale poskytuje komplexní hydroterapii a úžasný komfort. Vířivka je vhodná pro celoroční provoz do venkovních podmínek. Můžete ji umístit na zahradu nebo na terasu.

Vířivka Borneo je naší novinkou a přináší vše, po čem toužíte. Pokud jste nároční a toužíte po maximální technologické výbavě zajišťující luxus a uvolnění, pak je právě tato vířivka volbou číslo 1. Navíc v elegantním čistě bílém provedení.

Díky originálnímu a krásnému designu, LED osvětlení celé vířivé vany, osvětleným vodopádům, POP UP ozvučení a ovládání intenzity účinků budete naprosto spokojeni a nadšeni.

cely_rok 

Celkový počet trysek 73
Počet hydromasážních trysek 61
Počet vzduchových trysek 12
Masážní čerpadlo 3x 2 HP (1,5 kW)
Vzduchový kompresor 700 W
Oběhové čerpadlo 370 W 
Topení 3 kW Balboa, USA
Ozonizátor ano
LED podvodní osvětlení ano
Hlavová opěrka 4x
Rám nerezová nemagnetická ocel
Napájení vířivky

400V/50Hz, jistič 3x16A (s charakteristikou C), el. kabel CYKY 5x2,5

Potřebujete poradit s výběrem vířivky? Volejte: +420 702 888 900

Spolehlivý řídící systém Balboa BWG®

Předností našich vířivek je vysoce kvalitní americký systém Balboa, USA, který nabízíme v základním provedení bez jakýchkoliv dalších příplatků a v těch nejvyšších řadách. Balboa patří mezi špičkové výrobce ovládacích jednotek již mnoho let díky svému vývoji, výzkumu, uplatněným patentům a dlouhé historii.

 

Návrhová plocha 7

 

ARCTIC izolace = Save Energy system

Chtějte dokonalou izolaci. Nadstandartní příplatková Arctic izolace neboli unikátní Save Energy system ( Tripple isolation) se postará o maximální úsporu el. energie. Plné plastové odizolované dno s dodatečnou izolací, nástřik na vaně PUR pěnou a dodatečně zateplené, odizolované a odhlučněné bočnice. Nebojte se využívat vířivku celoročně, u nás to jde!

Americký Aristech Acrylics®

Používáme špičkový materiál, který byl vyroben v USA. Americký Aristech Acrylics® s antibakteriální úpravou Microban. Samozřejmostí pro všechny naše vířivky i vířivé bazény je také rám z nerezové nemagnetické oceli. 

 

izolace_arctic

  Do našich vířivek doporučujeme používání Bezchlórové chemie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vířivky pro 4 až 5 osob
Rozměry: 220 x 220 x 95 cm
Počet osob: 4 - 6 osob
Objem vody: 1250 l
Hmotnost: 385 kg
Celkový počet trysek: 79
Materiál: Aristech Acrylic, USA
Řídící systém: Balboa, USA
Napájení vířivky: 400V
×

Splátková kalkulačka ESSOX